נערות ליווי הן למעשה נשים אשר עובדות בשירותי ליווי. נערות ליווי אפשר להזמין במגוון דרכים, לצרכים שונים, אך לפני כן חשוב להתעניין במידע כללי אודות נערות ליווי.

כיום, אנשים רבים משתמשים בשירותיהן של נעורת ליווי, לצרכים של הנאה, פורקן ושחרור, וגם באירועים מיוחדים. יש כאלו המעדיפים סיגריות, סיגרים, שתיית אלכוהול, ואמצעים אחרים העוזרים להשתחרר ולהתנתק מעול המציאות היומיומית. נערות ליווי הן דרך נוספת לעשות זאת, אשר אמנם עולה יותר, אך היא טבעית, ואיננה מזיקה לבריאות אם מקפידים לשמור על כל כללי ההגנה.

פורקן מיני הוא צורך טבעי שיש לבני האדם, לנשים וגברים כאחד. גם נשים לעיתים משתמשות בשירותי ליווי.

נשים עובדות בשירותי ליווי

כיום, פעילותן של נערות ליווי נעשית בהיחבא ומאחורי דלתיים סגורות על מנת לחמוק מעיניהם של מי שאינם מרוצים מכך, ומעייניי החוק. הסיבה לכך היא שרשויות החוק רואות בתחום עבודתן של נערות להיווי פרצה לפשע וניצול קריטי של העבדות בו. אך למרות זאת, נשים לא מעטות בוחרות בחירה חופשית לעבוד במקצוע זה, ואף יוצאות בו פרנסה וגם הנאה, לתפקידן של סקס נערות ליווי יש שיבות רבה לצרכים של הנאה, סיפוק, הפרת שגרת היומיום, שחרור לחצים, טעינת מצברים ועוד רבים ונוספים.

למעשה, תפקידה של נערת הליווי היא לממש את פנטזיות הלקוח, ולהביאו לסיפוק ופורקן מיני בהתאם להעדפותיו ולבקשתו. כל זאת במסגרת זמן שנקבע מראש ובתשלום עבור הזמן הזה.

הגיל המינימלי להזמנת נערת ליווי הוא 18, כל אחד יכול להזמין נערת ליווי- גם נשים. למעשה, לא רק גבר אואישה יכולים ליהנות  משרותיהן של נערות ליווי סקס בנפרד, והדבר לא בהכרח מתקשר עם בגידה או חוויה שממלאת תפקיד למחוץ או בהעדר חיי זוגיות. גם זוגותאשר רוצים להעשיר את חיי המין שלהם ולהוסיף עוד צלע לחדר המיטות, מוזמנים ליהנות משירותי הליווי. זוגות רבים מעוניינים לצרף אדם נוסף לאקט המיני, אך חוששים להיתקל בתגובות נרתעות ובסלידה, כאן החשש לא קיים משום שיש נערת ליווי לכל צורך כמעט.

כאשר מזמינים נערת ליווי צריך להקפיד על יחס הולם ואדיב, וכמובן- יש לברר מראש את העלות ולוודא שהסכום נמצא בהישג יד. לרוב ניתן לשלם על שירותי ליווי במזומן בלבד.

נערת ליווי ניתן למצוא ולהתאים לצרכים ע"י אתרי אינטרנט שונים המיועדים לכך, ובד"כ ההזמנה נעשית ע"י שיחת טלפון. במקרי רבים שירותי הלוואי אינם מספקים גם מקום מפגש לנערת הליווי והלקוח, לכן חשוב להקפיד שמקום המפגש מוסדר מראש, ובמקרי הצורך ניתן גם להזמין נערת ליווי לחדר במלון.

התשלום עבור שירותי הליווי נקבע בהתאם לפרמטרים שונים, ביניהם פרמטר מרכזי הוא זמן- התשלום לרוב נעשה בהתאם לשעות השהייה של נערת הליווי בחברת הלקוח. לעיתים ייתכן תשלום נוסף על פי קריטריונים נוספים הקשורים לאופי המפגש ולתוכנו.

כיום מבחר נערות הליווי המוצע ללקוח הוא רב, ישנם אתרי אינטרנט רבים המפרסמים תמונותיהם של מגוון בנות ממוצאים שונים, מבני גוף ועוד, כך שכל לקוח יכול למצוא את הנערה המתאימה בותר לטעמו האישי. במקרה של הזמנת נערות ליווי לזוג אנשים, נדרש למצוא נערת ליווי שהדבר מקובל עליה ולהסכים אתה על כך מראש.

נערת ליווי ניתן להזמין מעכשיו לעכשיו או בהתראה קצרה או ארוכה- בהתאם לנוחיות הלקוח. וכמובן- ישנה גם מדיניות ביטולים משתנה בהתאם.

רבים אשר מתעניינים בהזמנת שירותי ליווי מעלים חששות לגביי הפןהבריאותי שבכל העניין. בכל מקרה של יחסי מין מזדמנים עם פרטנר לא קבוע, מומלץ ביותר להשתמש באמצעי הגנה המגנים מפני מחלות מין. כך גם עם נערות הליווי.

לפני ביצוע ההזמנה חשוב להיות בקיאים במידע כללי אודות שירותן של נערות הליווי.

Related Posts

נערות ליווי

תמיד שלי

היינו איתה בזוגיות כמעט חצי שנה, אבל עדיין לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. כל מחשבה עליה מחרמנת אותי. חשבתי תמיד – על אור שזוף שלה, על העיניים העמוקות שלה, על החיוך הביישני וגם על Read more…

סקס

מורה לאנגלית

הכל התחיל בשנת הלימודים החדשה. התחלפו אצלינו הרבה מרצים, מתוכם גם הייתה לנו מרצה חדשה לאנגלית. היא הייתה מרצה הכי סקסית באוניברסיטה שלנו. לא יותר מ-30, גבוהה, בעלת גוף סקסי של דוגמנית ושדיים בגודל מושלם. Read more…

ליווי

תלמידות רעות

קשה מאוד להתרכז על השיעור כאשר יש מולך שתי תלמידות צעירות כוסיות שכל מה שהן עושות זה מפריעות לשעיור. אולי סקס זה לא בדיוק העונש הנכון בשבילן, כי זה ניראה שהן רק נהנו ולא הוציאו Read more…