היא עמדה מול חלון עם כוס קפה וסיגריה. דרך החלון של המשרד, שהיה בקומה מאוד גבוהה של מרכז עסקי, היה אפשר לראות כמעט את כל העיר. היא אהבה את הנוף המדהים הזה. זה היה סוף יום עבודה והיא כבר הייתה מוכנה ללכת הביצה.

"אורטל" – היא שמע מאחורה קול של המנהל שלה. הוא שנא ריח של סיגריות ואסר על עישון במשרד. – "שכחת על איסור מוחלט של עישון במשרד?"

היא הורידה את הראש, היא ידע שהיא אשמה.

"אני מצטערת….."

הוא הביט בה בחיוך

"תיכנסי למשרד שלי"

היא נכנסה למשרד המפואר שלו. היא הרגישה את עצמה לחוצה, כי היא הייתה בטוחה שמחכה לה שיחה מאוד ארוכה וממש לא נעימה

"בבקשה, על תפטרו אותי, פשוט יום קשה. אני מבטיחה שאני לא יעשן במשרד, אני לא יעשן בכלל בעבודה"

הוא שוב פעם חייך, הוא הדליק מכונת קפה, פתח מגירה בשולחן שלו והוציא משם סיגריות דקות לנשים והציעה לאורטל. היא הייתה בשוק, אבל בזהירות הדליקה סיגריות

"אני לא מתכוון לפטר אותך. את בחורה חמודה וגם עושה את העבודה של מזכירה בצורה טובה ביותר. אבל אני רוצה להסביר לך למה בדיוק אני אוסר עישון במשרד. כמה שנים לפני זה אשתי נהרגה בתאונת דרכים. היא לא הייתה מעשנת קבוע, אולי סיגריה או שנים ביום. אחרי שהיא נפטרה, שמתי לב שנשים מעשנות מחרמנות אותי. בכלל זה אסרתי עישון במשרד. ומה שעושה את המצב עוד יותר גרועה, את דומה לה מאוד"

היא סידרה את השיער שלה

"מאוד?"

"כן, היא גם הייתה ברונטית ויש לכם פנים מאוד דומות"

זה היה הרגע שהיה אפשר לראות ניצוצות בעיניים שלה

"אתה יודע, כאשר הגשתי את מועמדותי לתפקיד שלי, לא רשמתי מכה דברים בקורות חיים שלי"

"מה בדיוק?"

"אני מוכנה להיות לא רק מזכירה. אני יכולה להיות הרבה יותר"

"בואי איתי"

הוא לקח אותה ביד ופתח דלת נסתרת במשרד שלו. החדר שהיה מאחורי הדלת לא הייתה גדולה. כמעט כל השטח היה תפוס במיטה ענקית ובפינה היה עמוד, כמו במועדון חשפנות. לא היה צריך לשכנע אותה יותר מדי. היא ישר התקרבה אל העמוד והתחילה לרקוד סטרפטיז בשביל הבוס שלה. כל פעם שהיא הייתה מורידה פריט נוסף מהלבוש שלה חיוך עלה על הפנים של הבוס שלה. היא ידע איך לרגש גברים ובחיים אל הייתה מסרבת להם בריקוד טוב. במיוחד שהיה לה גוף מדהים בשביל זה, רזה וגמיש.

הבוס שלה כבר לא ניסה להסתיר את החרמנות שלה. הוא קם, הוריד את המכנסיים והוציא את הזין שלו. היא בתנועה אחד עברה אל המיטה. זין כזה גדול ומעורר תיאבון היא לא ראתה מזמן. היא התחילה ללקק את הראש שלו. כמה ליקוקים אחרי זה היא בלעה את הזין לכל האורך, ככה שאף שלה היה נתקע בבטן שלו. הוא ליטף אותה על הראש:

"איזה שרמוטה את, איזה מציצה, את יותר טובה מכל נערת ליווי" – הוא לא הפסיק לציין את הדברים האלה.

אחרי שהיא בלע את הזרע שלו, היא ליקקה את השפתיים שלה ואמרה עם חיוך:

"זה רק התחלה, תעמוד על ארבע….אוי…סליחה…אתה הבוס ואני מדברת איתך ככה"

"זה בסדר, כאשר אנחנו במפגש אינטימי, את יכולה לדבר איתי ככה"

הוא נעמד בתנוחה שהיא ביקשה ממנו, היא ירדה למטה והתחילה ללקק את התחת שלו. עם היד היא שיחקה עם הזין ואז כאשר היא הרגישה שהוא מוכן לגמור שמה את הפנים שלה מתחת. אחרי זה היא גם היה להם סקס, היא נתנה לב בכל החורים….

…ולא ברור מה עוד היו מנסים, אם שעון מעורר לא הוציא אותה מהשנה. היא הייתה חרמנית מאוד, אבל היא הייתה צריכה להתארגן לעבודה. בדרך היא חשבה על החלום שלה. למה היא חלמה על מפגש אינטימי עם בעלה? היא לא הייתה מאוהבת בבוס שלה. הוא היה נחמד, אבל לא יותר מזה. אם המחשבות האלה היא הגיעה לבניין ועלתה אל המשרד שלה. היה לה עוד 10 דקות לפני תחילת יום עבודה, לכן היא החליטה לעשות קפה ולעשן סיגריה. ברגע שהיא הדליקה סיגריה והתקרבה אל החלון היא ראתה רכב של הבוס שלה נכנס לחניה…..

Related Posts

נערות ליווי

אוננות קבוצתית

כאשר אישה שלכם אומרת שהיא הולכת לשבת עם חברות שלה במועדון ספרים, לא בטוח שהיא אומרת את האמת. תמיד יש סיכוי שהיא נמצאת בדירה דיסקרטית במסיבת אוננות קבוצתית עם נשים סוטות אחרות. האם זה רע Read more…

נערות ליווי

מועדון לילה

אם אף פעם לא הייתם במועדון לילה ותמיד רציתם לדעת מה שקורה שם, יש לך הזדמנות לעשות את זה עם סרטון סקס הזה. אנשים חוגגים, משתכרים ואז מחפשים מקום מבודד לעשות סקס. במקרים כאלה, כל Read more…

נערות ליווי

תמיד שלי

היינו איתה בזוגיות כמעט חצי שנה, אבל עדיין לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. כל מחשבה עליה מחרמנת אותי. חשבתי תמיד – על אור שזוף שלה, על העיניים העמוקות שלה, על החיוך הביישני וגם על Read more…