הכל התחיל בשנת הלימודים החדשה. התחלפו אצלינו הרבה מרצים, מתוכם גם הייתה לנו מרצה חדשה לאנגלית. היא הייתה מרצה הכי סקסית באוניברסיטה שלנו. לא יותר מ-30, גבוהה, בעלת גוף סקסי של דוגמנית ושדיים בגודל מושלם. פעם אחד בזמן השיעור אני וחברים שלי מצאנו  את התמונות שלה בפייסבוק. היו לה תמונות סקסיות מאוד. ישבנו והסתכלנו על התמונות בזמן השיעור עד שהיא תפסה אותנו. היא לקחה את הטלפון שלי ואמרה לי להגיע אליה אחרי השיעור.
כאשר הגעתי אליה לאסוף את הטלפון היא אמרה לי "איזה בחורים חכמים אתם. אהבתה?". "כן" – עניתי. יום אחד כאשר הגעתי לשיעור מורחב שלה התיישבתי בשולחן הראשון כי הייתי היחיד בהרצאה. היא לא ידעה כל כך מה לעשות איתי ונתנה לי עבודה לעשות. כל הזמן שעשיתי אותה הייתי זורק מבטים על הגוף המדהים שלה. בסופו של דבר היא שמה לב לזה ואחרי "לאן את מסתכל?" שלה, עניתי לה שלשום מקום והורדתי את המבט.
היא ישבה על השולחן שלה ונשכה את השפתיים שלה, עד שלא שאלתי אותה שאלה לגבי העבודה שהיא נתנה לי. היא התקרבה אלי והתקפלה קלות מעל השולחן שלי. החלטתי לנצל את ההזדמנות, קמתי, נעמדתי לידה ושמתי את היד על התחת שלה. היא לא הספיקה להגיב, משכתי אותה בתחת אליי ואז התחלנו להתנשק. התיישבתי על הכיסא והושבתי  אותה על הברכיים שלי. המשכנו להתמזמז, הידיים שלנו טיילו על הגוף אחד של השני. הורדתי את החצאית שלה ואת החולצה. היא נשאר בלבני נשים סקסיים. אז היא שמה את היד בין הרגליים שלי ולחשה לאוזן -"רוצה אותי?" -"כן" – עניתי לה ישר. היא ביקשה ממני לקום. אז היא התיישבה מולי על הברכיים והתחילה להוריד את המכנסיים שלי.
אחרי היא הורידה את המכנסיים היא גם משכה את התחתונים שלי למטה. אז היא לקחה את הזין העמוד שלי ליד והתחילה למצוץ. זאת הייתה מציצה הטובה ביותר בחיים שלי. היא הייתה ממש טובה בזה. אחרי 10 דקות היא נעמדה והתקפלה על השולחן. משכה את התחתונים שלה למטה ופתח את הרגליים. ישר הבנתי מה היא רוצה, אבל היא עדיין אמרה "תכניס לי כבר!" ואני התחלתי לעשות את מה שהיה צריך. הכנסתי את הזין שלי מהר ועד הסוף. זה גרם לה להוציא צרחה. התחלתי לזיין אותה בכל הכוח. כמה דקות אחרי זה, היא עצרה אותי. אז פתחה את התחת עם הידיים ולחשה "קדימה".
התחלתי להחדיר את הזין לחור השני והצר שלה. ברגע שהזין שלי נכנס עמוק התחלתי לזיין אותה. היא ניסתה לא לצרוח בגלל שמישהו היה יכול לשמוע אותה. זה רק הדליק אותי יותר והתחלתי לזיין אותה הרבה יותר מהר. כאשר הרגשתי שאני גומר הוצאתי את הזין, היא הסתובבה  והתיישבה מולי על הברכיים. גמרתי לה על השדיים.

רוצים להכיר בנות חמות כאלה? הצטרפו לערוץ הטלגרם

Related Posts

נערות ליווי

אוננות קבוצתית

כאשר אישה שלכם אומרת שהיא הולכת לשבת עם חברות שלה במועדון ספרים, לא בטוח שהיא אומרת את האמת. תמיד יש סיכוי שהיא נמצאת בדירה דיסקרטית במסיבת אוננות קבוצתית עם נשים סוטות אחרות. האם זה רע Read more…

נערות ליווי

מועדון לילה

אם אף פעם לא הייתם במועדון לילה ותמיד רציתם לדעת מה שקורה שם, יש לך הזדמנות לעשות את זה עם סרטון סקס הזה. אנשים חוגגים, משתכרים ואז מחפשים מקום מבודד לעשות סקס. במקרים כאלה, כל Read more…

נערות ליווי

תמיד שלי

היינו איתה בזוגיות כמעט חצי שנה, אבל עדיין לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. כל מחשבה עליה מחרמנת אותי. חשבתי תמיד – על אור שזוף שלה, על העיניים העמוקות שלה, על החיוך הביישני וגם על Read more…