סוף סוף הגיעה הזמן ללמוד נהיגה. כאשר הגיעה הזמן של שיעור נהיגה שמחתי שהמורה שלי לא גבר זקן, שמן וצעקני אלה גבר מאוד מושך וחייכן סביבות ה-30. אבל רושם ראשוני יכול להיות מוטעה. זה מה שקרה אצלי. הוא היה ניראה כמו בחור מאוד טוב ונעים, הוא היה נשואי לפי הטבעת. לכן מהרגע הראשון הפסקתי להסתכל עליו כמו אל גבר. כל היחסים שלנו היו סביב השיעורים שלנו בלבד.

יום אחד הגעתי לשיעור שלו בשמלה מאוד פתוחה עם מחשוף עמוק, כזה שלובשים בלי הלבשה תחתונה. באותו היום הייתי במצב רוח מאוד טוב. הוא לקח אותי למקומות לא הייתי עדיין, עם צמתים מאוד קשים, מעברים של רכבת ועוד מקומות מסוכנים שונים. לא שמתי לב איך יצאנו מחוץ לעיר והגענו ליער. שם הוא ביקש ממני לעצור, לשאלה השקטה שלי הוא אמר:

"רוצה לעשן?"

הסכמתי, כי הייתי צריכה להירגע אחרי נהיגה קשה. כמה רגעים אחרי זה הרגשתי את היד שלו על הברך שלי, באותו הרגע הוא התחיל לשאול אותי שאלות אינטימיות. זה היה הרגע שהבנתי שרושם הראשוני היה מוטעה. אז הוא סיבב את הראש שלו אלי ובביטחון מלא נישק אותי. הנשיקה הייתה כל כך מתוקה שנכנעתי מיד. היד שלו די מהר הגיע בין הרגליים שלי וכבר הייתה מתחת לתחתונים. הוא שיחק עם החור שלי ואני כבר הרגשתי שאני רטובה וחרמנית.

פתחתי את הרוכסן שלו והוצאתי את הזין שלו. הוא לא היה גדול במיוחד, אבל גם ממש לא קטן. התחלתי ללטף אותו, אבל היד שלו דחפה את הראש שלי למטה. לקחתי את הזין שלו בתוך הפה, ליקקתי אותו, מצצתי והיד שלי שיחקה עם הביצים שלו.

הוא עצר אותי, בלי מילים הוא יוצא מהרכב, פתח את הדלת מהצד שלי ונתן לי את היד שלו. יצאתי מהרכב, הוא סיבב אותי וכופף אותי על האוטו. רציתי להרגיש אותו בפנמים, הרמתי את הטוסיק שלי כמה שיותר למלה. הוא ליקק שתי אצבעות והעביר על כוס שלי. זיין אותי קצת עם האצבעות. אז הרגשתי את הזין שלו. הוא העביר כמה פעמים על כוס שלי והכניס אותו עמוק. הוא זיין אותי טוב, למרות הזין הלא מרשים שלו. הוא היה נותן לי סטירות על הטוסיק מה שחרמן אותי עוד יותר חזק, אז הוא משך אותי חזק בשדיים ואני גמרתי.

הוא הוציא את הזין שלו והוריד אותי על הברכיים, שוב התחלתי למצוץ ולאונן את הזין שלו במהירות. אז פתחתי את הפה בהמתנה לזרע שלו. הוא הגמר חזק, הזרע שלו השפריץ על כל הפנים. אספתי הכל עם האצבע ובלעתי.

יום למחר הייתי צריכה להיכנס לבית ספר נהיגה שלי, הפנים של הפקידים והמורים שם די אמרו לי שכולם שם יודעים על המפגש האינטימי שלי עם המורה שלי.

Related Posts

סקס

מזכירה חרמנית

היא עמדה מול חלון עם כוס קפה וסיגריה. דרך החלון של המשרד, שהיה בקומה מאוד גבוהה של מרכז עסקי, היה אפשר לראות כמעט את כל העיר. היא אהבה את הנוף המדהים הזה. זה היה סוף Read more…

סקס

היא טובה למתחילים

היא הגיעה לדירה הדיסקרטית הזאת כדי לעבור אודישן לסרטי סקס. היא שמעה שבתעשיית הפורנו נשים יפות מרוויחות כסף טוב. היא לא חושבת שזה עבודה טובה במיוחד, אבל בשביל כסף היא מוכנה לעשות את זה ולשכב Read more…

נערות ליווי

אלופית עם דילדו

ידעתי שיש סרטי סקס לטעם, אבל זה הפתיעה אותי קצת. בחורה לבושה בתחפושת של אלפית ורוכבת על דילדו ענק. אני בטוח שכל אוהבי שר הטבעות שמפנטזים בלילות על מפגש אינטימי עם גלדריאל יהנו מהסרטון הזה. Read more…